مالاریا!!!

سلام بر شما

... وقتی که کفگیر قلم به ته دیگ مغز می خوره!!! دیگه نه حرفی می مونه برای گفتن نه خطی برای نوشتن. حقیقتش از وقتی که پا توی عالم مجازی گذاشتم تمام سعی من این بوده که هرز و بی اثر ننویسم. حالا این که چه قدر موفق شدم جوابش با میهمانان بزرگوار. توی این مدت شاید بشه گفت 90% مواقعش با مشکلات نفسگیری رو برو بودم و هستم! که دو تاثیر روی نوشتنم داره. یا خیلی خوب می نویسم(البته از لحاظ کمیت!) یا این که اصلا نمی تونم بنویسم. الان که در خدمت شما هستم در حالت دوم به سر می برم! یعنی اصلا دستم به نوشتن نمی ره...... اصل قضیه اینه که الان چند سالیه که یه مشکل مالی مزمن! عینهو مرض مالاریا!(همون تب نوبه سابق) به جونم افتاده و هر دوسه ماه یکبار تبش بالا می زنه و پدر صاحب بچه رو درمیاره!!! تمام آنتی بیوتیک هایی رو هم که مصرف می کنم! به دلیل این که از دُزی که باید مصرف کنم کمتره!!! نه تنها اثر نمی کنه بلکه تا مصرف دارو! قطع می شه بیماری لامصّب! شدید تر از قبل عود می کنه. نمی دونم اون پشه آنوفلی که من رو با نیشش به این مصیبت گرفتار کرد از کدوم جهنم درّه ای فرار کرده بود که ویروسش اینقدر سرتق و ناقلاست! که با هیچ آنتی بیوتیکی شرّش رو از سر ما کم نمی کنه. ..... بگذریم ..... نمیدونم چرا این مطالب رو اینجا نوشتم. شاید چون که مطلبی نداشتم بنویسم... یا شاید....شاید....شاید نوشتم تا خدای بزرگ بخونه و یه درمونی برای این درد بی درمون! نازل کنه. آخه هر چی زبونی میگم افاقه نمی کنه! گفتم کتبیش کنم! شاید این جوری یه جواب درست و درمون به این بنده ناسپاس! بده. فقط مشکل اینجاست که آدرس اینترنتیش رو ندارم که براش ایمیل کنم. ببینم! کسی هست که آدرسش رو داشته باشه؟!!!  

 

/ 2 نظر / 30 بازدید
یاسمن

امیدوارم مشکلت هر چه زودتر تموم بشه / ولی خدا نیاز به ایمیل و.. . نداره می فهمه فقط صبرش بیشتر از من و توست برای همین این می شه که ما فکر می کنیم اس ام اس بدیم بهش یا ایمیل بزنیم .

ttaanhhaa

سلام اخوی .... هر کی ندونه من یکی که میدونم اونور خط چه خبره نمیخوام الکی دلداریت بدم و یا مثل پدربزرگا نصیحتت کنم ولی این رو هم نمیتونم بپذیرم که ما آدما با عقل نسبی مون بخواهیم جای خداوند قضاوت کنیم و تصمیم بگیریم و بعد اگر خلاف آنچه ما نتیجه گرفتیم نشد گلایه کنیم چرا اینطوریه ..... امیدوارم مشکلت هرچه زودتر حل بشه رفیق