زلزله!

سلام...

بالاخره بعد از حدود دو ماه خیلی عسلی! برای جناب آقای دکتر روحانی عزیز، ایشون دیروز رسما زمام امور اجرایی کشور رو به دست گرفتند. حقیر هم به نوبه خودم به ایشون تبریک و تسلیت! عرض می کنم.

 اگه دوستان به خاطر داشته باشند بنده در چند پست قبل موارد خیلی خطرناک! رو به ایشون گوشزد کرده بودم. البته بعضی دوستان اعتراض کرده بودن که همچین این جوری هم که شما می گی خطرناک نیست. بنده به این دوستان عزیز به ضرس قاطع! عرض می کنم که آری هست!. اولین نشانه های خطر هم دیروز به فاصله ساعتی بعد از مراسم تنفیذ ایشون بروز پیدا کرد. دیروز در خبرها اومد که منطقه سرخه سمنان که محل تولد جناب آقای روحانی هستش به قدرت چهار و نیم ریشتر به خودش لرزیده! حتما شما هم مثل حقیر می خواهید یه ربطی بین این دو اتفاق پیدا کنید! البته شاید هم بگید چه ربطی داشت این به اون!

من خدمت شما عرض می کنم حد اقل ربطی که داره اینه که جناب رییس جمهور محترم حساب کار دستشون بیاد و متوجه بشن که خییییلی خطرناکه!

البته بنده به اهالی محترم سرخه هم توصیه می کنم امروز هوای خودشون رو داشته باشن چرا که اگه مراسم تنفیذ آقای روحانی زلزله چهار و نیم ریشتری به همراه داشت ممکنه مراسم تحلیف ایشون خدای نکرده.....!

به هر حال این جور که از شواهد و قرائن پیداست، رییس جمهور محترم باید منتظر زلزله های شدیدتری هم باشند حالا چه از زیر زمین یا از روی زمین!!!

/ 4 نظر / 34 بازدید
ساراازکرمانشاه

خدایم را دوست دارم چون وفادارترین است و شاید به رسم همین وفاداریست که دوستانم را به او میسپارم . . .[گل]

ttaanhhaa

سلام و درود بر استاد بيدادالشعرا خب اگر به حرف مشاوري حاذق مثل شما كه عقبه اي بسيار درخشان در بحث اقتصادي و سياسي داريد گوشي ميكرد بهتر بود تا اينكه تو آن پاس قرار بگيره و سه تا وزيرش راي اعتماد نگيرند ....

شیخ نهایی

درود و خدا به خیر کناد شاد باشی