سفرنامه!

سلام بر شما

عرض شود خدمت منور شما دوستان، امشب از ولایت چند جمله ای آپیم! و رفع زحمت می نماییم:

1- امروز روز مادر بود. ما هم هر چند دیر اما با ارادات هر چه تمام تر این روز رو به تمام مادران صبور و عزیز در اقصی نقاط عالم تبریک گفته و برای آن ها سلامتی و بهروزی آرزو می کنیم.

2- اگر نگاهی به لینکستان این حقیر بندازید متوجه جای خالی بعضی از دوستان سابق! می شوید. حقیقتش من از اول که در این وبلاگ شروع به نویسیدن! کردم و مطابق معمول همه وبگردها! به وبلاگ های دیگر همکاران سرکشی می کردم، هیچ وقت از این دوستان گدایی ورود به وبلاگم رو نکردم مگر در موارد خاص آن هم فقط به خاطر این بود که فکر می کردم اون دوستانی که اونا رو دعوت به وبلاگم می کنم به خاطر مطالب بعضا جالب وبلاگ خودشون می تونن به من در ارائه مطالب بهتر و پخته تر کمک کنن. وقتی هم که اونا رو لینک کردم هیچ وقت از اونا درخواست مقابله به مثل! نداشتم.ولی چند روزه که احساس می کنم این دوستان با دیدی متفاوت به این قضیه نگاه می کنن. جالب این جاست که هم این دوستان و هم بعضی وبلاگ های دیگر فقط زمانی قدم رنجه می کنن که شما بر پست آخرشون نظر بدی و کلی هم ازشون تمجید کنی(البته من هیچ وقت بی دلیل از هیچ مطلبی تعریف نکردم و هر چه نوشتم نظر من واقعی بود).بگذریم.... این مطلب به این معنی نیست که دیگه به وبلاگ این دوستان مراجعه نمی کنم (هر چند ممکنه برای اونا فرقی نکنه) در واقع این حقیر به هر جایی که دو کلمه حرف حساب زده بشه خواهم رفت و نظر خواهم داد و لی با دیدی بهتر از گذشته. برای همه دوستان وبلاگ نویس آرزوی موفقیت می کنم.

/ 3 نظر / 3 بازدید
یاسمن

تا آنجا که م یدانم من همیشه به وبلاگ شما آمده ام و نه تنها شما که وبلاگ های دیگر سر می زنم بدون اینکه فکر کنم حتما دیگران باید نظر بدهند تو وبلاگ من . اصلا از این طرز تفکر شما خوشم نیومد . به نظرم بهتره تجدید نظر کنید تو این طور قضاوت کردن . به شخصه اصلا هم فکر نمی کنم دیگران حتما باید از من تعریف کنند . چشمها را باید شست جور دیگر باید دید .

طبقه دوم

سلام اخوی چیه چشمت به بچه محله هات افتاده لاتی کردی و قاطی کردی!!!! نکنه خبری شده و داداشت بی خبره؟؟؟ کسی حرفیزده؟؟ چیزی گفته؟؟؟ فقط اسمش و بگو تا خودم.... ببین داداش فکر کنم توهم زدی آرامش خودتو حفظ کن فرض اینکه نیومدن سر بزنن یا رفتی و تعریف نکردی نه اونها به شما مدیون هستن و باید حتما بیان اینجا نه شما کارت دعوت برای کسی دادی تو کار خودت رو بکن عزیز اونی که باید بخوونه و سر بزنه خودش راهش رو بلده چکار کنه. جوش نکن بذار چند روزه تو ولایت خوش باشی!!!!خوش باشی

خواهر جون

کی شعر تر انگیزد خاطر که حزین باشد یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد از لعل تو گر یابم انگشتری زنهار صد ملک سلیمانم در زیر نگین باشد غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل شاید که چو وا بینی خیر تو در این باشد[لبخند]سلام مهربون اومدنت قشنگ و رفتنت دلگیر .مرسی که از خاطرات گذشته اینجا تو وبلاگت یاد کردی[گل]