آرگو!

سلام بر دوستان

امروز می خوام یه چیزی بگم! حالا بعدش نگید بیداد آمریکوفیل! شده و هزار تا برچسب پر انرژی بچسبونید گوشه پیشونی من بخت برگشته!. و اما... این که این برادران آمریکایی! در طول تاریخ چه خدمات ویژه ای! نسبت به ما ایرانی ها انجام دادن چیزی نیست که حتی خودشون هم قبولش نداشته باشن. در عوض توی این سالها ما ایرانی ها هم حد اقل تا اونجایی که تونستیم از شرمندگی برادران آمریکایی در اومدیم!. حالا این ابراز ارادت! ما چه زبانی بوده مثل اون شعار معروف و همیشگی که توی عزا و عروسی! نثار اونا می کنیم وروی پرچم کشورشون رژه میریم. یا این که سراسر برنامه های سیاسی و غیر سیاسی تلویزیون ما پر شده از مطالبی بر علیه اونا که مثلا حتی مجری اخبار ما بعد از شکست تیم کشتی آمریکا مقابل ایران فرمودن: ایران با گذشتن از روی آمریکا به فینال رسید!!!. و یا این که توی جشنواره های هنری اعم از سینمایی و غیر سینمایی خودمون نگاهی ویژه به موضوعات ضد آمریکایی داریم و قص علی هذا.... حالا بگذریم از این که یه جاهایی بینی این عزیزان! رو با زمین و احیانا سوختگی تماس دادیم!

حالا یه سئوال برای حقیر بوجود آمده اونم اینه که اگه اون برادران! توی کشور خودشون و توی یه جشنواره متعلق به خودشون یه فیلم ... تخیلی! بر علیه ما بسازن این مسئله چقدر می تونه حد اقل برای ما ارزش خبری داشته باشه؟! چرا رسانه های ما به خصوص رسانه بسیار بسیار عزیز! ملی به بعضی موضوعات بیش از اهمیت واقعی شون بها میدن و به بعضی موضوعات مهم دیگه: نه خانی اومده نه خانی رفته!!!

به بهترین جواب هیچی جایزه نمیدم! چون که دفعه قبلی جواب درست و درمونی برای سئوالم پیدا نکردم ، مجبور شدم همه نون برنجی ها رو خودم بخورم!

 

/ 1 نظر / 33 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐──────────────────────────────────────────────────────┌ رسول اكرم(صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند: شما با اموالتان نمی توانيد بين مردم نفوذ كنيد، بلكه نفوذ شما با گشاده رويی و خوش اخلاقی ممكن است كنزالاعمال – ج 3 – ح 5158 ┘──────────────────────────────────────────────────────└