سلام...

سلام...

پاییز رفت...

شب یلدا گذشت...

زمستان آمد...

کارت های سوخت شارژ شد!

متاسفانه دنیا هم به پایان نرسید!!

حقیقتش خیلی دل و دماغ نوشتن پست جدید رو نداشتم. فقط یه مسئله باعث شد که لحظاتی مزاحم چشمان دوستان بشم. در روزهای اخیر یه بزرگواری کامنت های بسیار محبت آمیزی!!! برای بنده ارسال کردند. شاید اگه توی این چند سال وبگردی این مسئله برام اتفاق افتاده بود خیلی از این قضیه متعجب نمی شدم. ولی باید بگم که این عزیز اولین شخصی هستن که به این صورت بنده رو مورد تفقد! قرار میدن. با توجه به چیزایی که ایشون نوشتن نمی دونم با کرمانشاهی بودن حقیر مشکل دارند یا با بیداد و یا شاید اصولا با خود بنده مشکل دارند!. اگه هم با نوشته های بنده مشکل دارن بهتر بود صادقانه و البته مارک دار! از این نوشته های کم ارزش انتقاد می فرمودند. به هر حال اگه مشکل ایشون با ارسال این کامنت ها برای حقیر حل میشه بنده از حل مشکلات ایشون به این صورت خوشحال میشم چون که هیچ کار دیگه ای از دستم بر نمیاد.

در پایان برای این بزرگوار آرزوی سلامتی و برای دوستان گرانقدر آرزوی زمستانی همراه با بهروزی و نشاط دارم و البته......... التماس دعای فراوان!  

/ 3 نظر / 36 بازدید
ttaanhhaa

خواهش میکنم .... قابلتونو نداشت !!!! [نیشخند]

کامران

درود و هزاران درود.من امروز افتخار این را داشتم که شعر "بیداد"شما را از یوتیوپ ببینم.محشر بود بخدا محشر بود.من کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی خوانده ام آنهم زیر دست استادانی چون استاد بزرگوار و عزیزم آقای دکتر کزازی.باور کنید چندین سال بود که شعری مانند شعر بیداد شما بر دلم ننشسته بود.خیلی زیباست خیلی.دانلود کردم اما خواستم شعر را تحریر کنم ؛اما در وبلاگتان ندیدم.به هر حال از اینگونه ؛بیشتر بسرایید.موفق باشید و سلامت.

کامران

دقیقا؛اشتباه شد.چون تخلص کسی که در یوتیوپ شعرشان این روزها گل کرده هم بیداد بود.فکر کردم جنابعالی هستید.به هر حال آن شعر و اجرا را از یوتیوپ ببینید.موفق باشید