سلام بر دوستان عزیز و ارجمند

شرکت آر.ام.آی آمریکا به تولید فرآورده های ساخته شده از تیتانیوم شهرت دارد.عملکرد این شرکت سالها زیر میزان استاندارد بود.این شرکت بهره وری پایین و سود اندکی داشت ولی به تدریج و به طول 5 سال با موفقیت های غیر قابل انتظار و قابل ملاحظه ای روبرو شد. برنامه از زمانی شروع شد که دانیل به سمت مدیریت شرکت انتخاب شد. در ابتدا دانیل دستور می دهد در تمام کارخانه های شرکت تابلوهایی به این مضمون نصب کنند:

اگر بر چهره کسی تبسم ندیدید، از تبسم خود به او قرض دهید!

اگر اشخاص از کار خود لذت نبرند، موفقیتی حاصل نمی شود.

زیر تمام این نوشته ها امضای دانیل به چشم می خورد! موضوع تازه ای در شرکت شکل می گیرد. شعار حاکم در سراسر شرکت داشتن چهره شاد و متبسم است! این شعارها را همه جا و حتی بر کلاه های فلزی کارگران حک می کنند.اداره مرکزی شرکت در ایالت اوهایو واقع شده که حالا همه آن را تبسم اوهایو می نامند!. دانیل اعظم وقت خود را به سرکشی واحدهای مختلف می گذراند. به کارکنان دست می دهد و حرف های آنان را می شنود.برایشان لطیفه می گوید! و همه 2000 کارمند خود را به نام کوچک صدا می زند!!! ............

پانوشت:

- تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل!!!

- اینک منم، تنهای تنها سرد سرد، در کنج این غربتسرا مغلوب غمها گشته ام!

 

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ttaanhhaa

س[لبخند]ل[لبخند]ا[لبخند]م[لبخند] خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر ست ولی فقط به خاطر تو [قهقهه]

یاسمن

یه سر بیان محل کار ما . یک مشت دیوانه که هیچی بارشون نیست ولش کن بی خیال . چرا این روزها غمگینی ؟

موج سودا

بی گمان پیشتر از اینها مرده بودیم اگر عشق نبود !

ترانه

سلام شعار اداره های اینجا اینه ما بدهکار مردم هستیم و حق با مشتری است حتی اگر ناحق بگوید . شعار اداره های خودمان این است ما از مردم طلب کار هستیم حتی اگر هم ناحق بگویم هیچ کس جز خودمان هم حقی ندارد.

یاسمن

خواستم بگم سلام آقای بیداد امروز هوای حوصله چه جوریه ؟

یاسمن

بابا این مشکل چیه ؟ می خوای طلاق بدی ؟ می خوای طلاق بگیری ؟ می خوای ازدواج مجدد بکنی قند عسل مخالفه ( این تحت تاثیر فاصله هاست ) قند عسل می خواد زود ازدواج کنه ؟ ( اینم مثل بالایی اصلا من خیلی تحت تاثیر رسانه ملیم ) عاشق شدی ؟ عاشقت شدن ؟

PriNCesS NaZaNi!iN

چهـ جالبــ ,, تبسمـ را همانطور کهـ بهـ لبــ دیگران دعوتــ میکند بهـ خودش نیز بازگردد ,, زیبا بود ,, خستهـ نباشید ,, [گل] [گل] [گل] [گل] [گل]