آرامش...

سلام بر شما

نمی دونم تا حالا اسم برنامه تلویزیونی رادیو هفت به گوشتون خورده یا این برنامه رو دیدید؟ این برنامه هر شب راس ساعت 23 از شبکه آموزش پخش میشه. من از مشتریای پرو پا قرص این برنامه تلویزیون هستم. به اذعان همه اونایی که این برنامه رو دیدن ، این برنامه احساس آرامش خاصی توی اونا بوجود میاره. انتخاب ترانه های زیبا و دلنشین که با موقعیت زمانی برنامه یعنی آخر شب همخونی داره، استفاده از مجریان توانا و خوش ذوق، خوندن متن های ساده و زیبا و قابل فهم بوسیله چهره های سینمایی و ورزشی و خلاصه آشنا برای مردم ، دکور بسیار ساده ولی تاثیر گذار بر روان مخاطب ، و... خلاصه همه این عوامل دست به دست هم میدن که یه برنامه قابل تحمل و تامل! رو از شبکه آموزش سیما شاهد باشیم. تا این جا شما فکر می کنید پست امروز من یه رپرتاژ آگهی و تبلیغ برای برنامه رادیو هفت هست. ولی نه! اصل قضیه چیز دیگه ایه!!! شب گذشته تیتراژ پایانی این برنامه یه ترانه بود با صدای فریدون آسرایی که انصافا از یکی خواننده های بسیار خوش صداست. اسم ترانه یادم نیست ولی یه ریتم آرام و گوشنواز داشت که با شنیدنش آدم به یه حالت آرامش می رسید و آدم رو آماده می کرد برای شروع یه خواب دلچسب پاییزی! وقتی که ترانه تموم شد من بلافاصله تلویزیون رو خاموش کردم و سرم رو روی بالش (یا همون متکا) گذاشتم که به یه خواب عمیق و رویایی فرو برم. همین که چشمام رو روی هم گذاشتم یه دفعه یه ماشین با یه صدای خشن پشت پنجره توقف کرد و صدای خنده و هیرت و هیرت!!! و چرت و پرت گفتن چند عدد جوان! نسبتا محترم توی کوچه پیچید. بعدش هم یه موتور سیکلت بهشون اضافه شد و علاوه بر همه این ها صدای ضبط ماشینشون هم با اجرای یه ترانه اوپس اوپس!!! و خیلی خفن! شیشه های پنجره خونه رو به لرزه درآورد. نمی دونم خدا به اون جوونا رحم کرد یا به من!!! چون که دیگه داشت اعصاب معصابم! قاطی میشد و می خواستم از خونه بزنم بیرون که یا با مشت برم توی صورتشون یا با شکم برم توی لگدشون!!! که با دادن چند تا گاز تگری! و تیکاف اسیدی! محل رو ترک کردن.... خلاصه..... حالا شما فکر کنید که بنده حقیر با چه آرامش رویایی!!! چشمم رو روی هم گذاشتم یا بهتره بگم کپه مرگم رو گذاشتم!!! 

/ 4 نظر / 5 بازدید
ttaanhhaa

خودشو ناراحت نکن در آینده ای نزدیک خرابش میکنن و شما هم جای دیگه آرامش را تجربه خواهی کرد [نیشخند]

free iran

درود جااااااااااان؟ اوپس اوپس، گاز تگری، تیکاف اسیدی؟؟؟؟؟ واا... جوونا این اصطلاحاتو بلد نیستن که شما بلدید!! سرفراز باشید

یاسمن

رادیو هفت رو دوست دارم و به نظرم ارزش دیدن داره مخصوصا زمانی که تلویزیون برنامه ای نداره و کلافه شدی می تونی بری سراغ رادیو هفت .

ملیـK

:))))))))))))) عالی بود... چه خوابای لطیفی دیدین پس !