خاکستری!

سلام...

عرض کنم خدمت سروران گرانقدر، توی این چند سالی که هر از چند گاهی شعرکی از خودمان در می کنیم! و یا نثرکی! به رشته تایپ! در می آوریم به نکنه جالبی در این خصوص پی بردیم. اونم اینه که وقتایی می تونم یه مطلب به درد بخور(البته از نظر خودم!) بنویسم که یا خیلی دردمندم! و یا خیلی خوش خوشان! به خصوص در زمینه شعر. این یعنی این که وقتی که خنثی و خاکستری ام! به لحاظ ادبی و حسی چیز دندان گیری به مغزم خطور نمی کنه که اون رو قابل نوشتن بدونم. این روزها هم مدتیه که در مرز خاکستری به سر می برم و بنا به سنتی که عرض کردم مغزم خالی شده از مطلب به درد بخور.

البته اگه از من بپرسید می خوام صد سال سیاه! به خاطر سرودن چند بیت شعر بی مصرف! دوباره به روزهای مشکی! برنگردم. ما که از اولش هم ادعا نداشتیم مشکی رنگ عشقه ولی اون هنرمند بزرگوار هم که این ادعا رو داشت بعدا حرفش رو پس گرفت!

به هر صورت خداییش! خاکستری هم رنگ عشق نیست. حالا ما شاید دستمون و قدرتمون نرسه به رنگ سفید یخچالی! برسیم ولی شما دعا کنید حد اقل به یه بژی، کرمی، سبز پسته ای، آبی آسمونی و یا صورتی کمرنگی! برسیم که بتونیم کمی از این حالت رخوت و بی مطلبی و بی حسی در بیایم و جهان را سقف بشکافیم و شعری نو در اندازیم!(بپّا نچّایی!).

بگذریم...

هفته پیش رو مصادف است با روزهای محروم شدن زمین از وجود عزیز و مبارک دردانه خلقت، حضرت محمد مصطفی(ص) و همچنین عزیز حضرت رسول یعنی امام حسن مجتبی(ع) و گوهر تابناک ایران زمین یعنی امام رضا(ع).

پیشاپیش فرا رسیدن این روزهای محنت بار رو به همه انسان های آزاده جهان تسلیت عرض می کنم.

/ 4 نظر / 38 بازدید
ttaanhhaa

میبینم که داری تو رنگهای مختلف میچرخی .... خلاصه مواظب باش یهو به سبز 88 نچسبانندت که دیگه باید بیایم کهریزک ملاقاتت.... البته الان بنفش مد شده و فعلا بی خطره تا ببینیم چطوری خطرناک میشناسونندش ....!!!!! همینکه از روزهای سیاه فاصله گرفتی خدا رو شکر

مشدلی

سلام من بالاخره برگشتم وبااحترتم دعوتت میکنم[گل]

کدخدا

بی رنگ بهتر نیس بهتر میخرن