استعفا...

سلام...

عرض شود حضور دوستان عزیز که در روزهای گذشته تعدادی از عزیزان محترم بهارستان نشین! در اعتراض به لایحه بودجه سال 93 دست جمعی استعفا دادند. بنده حقیر خبر ندارم که در این لایحه دقیقا چه اتفاقی افتاده که این دوستان در اقدامی کم نظیر! با استعفا از نمایندگی اعتراضشون رو به اون اعلام کردند. البته این جوری که پیداست بودجه سال آینده تا حد امکان توسط کارشناسان محترم بودجه نویس دچار خفگی! و انقباض شده و اون ممه قبلی رو........ لولو برده!!!

ظاهر قضیه! اینه که این عزیزان عنوان کردند با این دخل اندک نمی تونند جواب خرج و برج عهد و عیالشون! یعنی همون حوزه انتخابیه شون رو بدهند! البته از حق نگذریم بعضی از توجیهات فنی در خصوص لایحه کذایی هم در جای خودش قابل بحثه ولی این مطلب استعفا به خاطر لایحه بودجه واقعا جای بسی تعجب شده . به خصوص این که این فقط یه لایحه است و برای اجرایی شدن احتیاج به تصویب همین دوستان بزرگوار داره.

این کارمند حقیر سراپا تقصیر یه سئوال از این عزیزان دارم. اونم اینه که با توجه به این که حقوق دریافتی اینجانب و ایضا خیلی دیگر از همدردان! کفاف خرج و برج زندگی رو نمی ده و از طرفی باید جوابگوی عهد و عیالمون باشیم، می تونیم در اعتراض به کمی حقوق و افزایش کمتر از تورم اون در سال آینده دست جمعی استعفا بدیم؟!

یا این که اگه این لایحه با جرح و تعدیل فراوان تصویب شد و به قول رییس جمهور محترم سابق کاملا یه چیز دیگه! از آب در اومد، آیا اعضای محترم هیئت دولت می تونند در اعتراض به این امر استعفاشون رو دست جمعی بذارن روی میز حسن آقا؟!

/ 2 نظر / 34 بازدید
ttaanhhaa

اشتباه شد لطفا تایید نکن [خجالت]