استیضاح...

سلام...

یه ضرب المثل معروفه که میگه: استیضاح حق قانونی نمایندگان مجلس است!

این بنده حقیر نه از سوابق جناب آقای فرجی دانا اطلاع چندانی دارم و نه می دانم که ایشان در وزارتخانه تحت امر خود در این مدت کوتاه 9 ماهه چه کرده اند که اکثریت دانشگاهیان دلباخته ایشان شده بودند و بالعکس اکثریت مجلسیون! ایشان را فاقد صلاحیت برای ادامه کار در مسند وزارت علوم تشخیص دادند. به همین خاطر جلسه استیضاح ایشان حداقل برای بنده دارای هیجان سیاسی خاصی نبود که له و یا بر علیه آن موضع گیری کنم. فقط تنها چیزی که من رو به این مسئله حساس کرد انجام حرکات آنچنانی و فریاد هلهله شادی! نمایندگان مخالف ایشان در مجلس پس از اعلام عدم رای اعتماد به وزیر مذکور بود. یعنی بعضی دوستان آنچنان از این رای به وجد آمدند که گمان نکنم با خبر سقط شدن نتانیاهوی کودک کش و یا نابودی داعشیان جنایتکار اینقدر از خود شادی نشان بدهند!!!

واقعا این عزیزان را چه می شود؟!

اِنّ اللهَ عَلیمٌ بِذاتِ الصُّدور...

/ 3 نظر / 36 بازدید
گل همیشه بهار

راست میگی منم این رفتار رو نمی پسندم ولی این رفتار به یه عادت و یا کری خونی تو مجلس تبدیل شده. مگه نماینده های مجلس کیان؟ یه آدمایی مثل خود ما یا اطرافیانمون.

ttaanhhaa

سلام بر استاد عزیزم [گل] متاسفانه بعضی ها با خودخواهی تمام این هلهله را حق خود میدانند اما اگر این صدا از دهان مخالفانشان برخیزد اسلام کلا از بین رفته و کفن پوشان وارد صحن علنی مجلس میشوند .... جدی نگیرشون برادر