پنج شنبه بازار!

- ایول باراک جون، ایول ! شما هم بعله؟! بابا شما یانکی پرزیدنت ها! کی می خواهید بفهمید که شعار تغییر دادن یعنی لو رفتن اسرار جنگولک بازی! هنوز اوضاع و احوال بیلی جون! که از ذهنتون پاک نشده که؟! اگه از یادتون رفته از هیلاری بپرس تا سفره دلش رو برات وا کنه و بگه چند تا ماهی تابه توسر بیلی جون شکست!

آقا جون از این برادر چاوز ما یه کم چیز یاد بگیر. توی روز روشن ، شنگول و منگول! دست به گردن مادموازل ها!!! ازش عکس می گیرن اما آب از آب تکون نمی خوره. من به شما توصیه می کنم شما هم دست میشل و بچه ها! رو بگیر بیا ایران ببریمت زیارت هم یه استخونی سبک کرده باشی! هم مطلب دستت بیاد که دیگه دسته گل به آب ندی.

- شایعه شده که توی بعضی از کنسروها به جای گوشت ماهی گوشت دلفین میریزن! یعنی دلفین اینقدر بدبخت شده که به جای این گنده ماهی های بی خاصیت گوشت اون رو کنسروش کنن ، با ثمن بخس! بدنش به مردم بی نوا؟! البته بین خودمون بمونه چند وقت پیش یه کنسرو ماهی خوردم (محتویاتش رو!) بعدش یه جورایی حالاتم دلفینی شد! یعنی دیدید دلفین چقدر قشنگ شیرجه می زنه، من هم بعد از خوردن کنسرو، به زیبایی هر چه تمام تر هر چند دقیقه یک بار شیرجه می زدم درون موال!!!

 - من عبدالصمد مرفاوی! نه ژنرالم ، نه سلطانم و نه امپراطور! ، گنده تر از شما هم نمی تونه این وصله ها رو به من بچسبونه! اصلا تماشاچی خیلی بیخود می کنه حرف بزنه . من به خاطر خوشحالی تماشاچی ها! هر ..... دلم بخواد می کنم. من به خاطر خوشحالی تماشاچی ها هم توی دهن فرهاد مجیدی میزنم! هم تو دهن خبرنگارها! هم تو دهن تماشاچی ها!!!

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
یاسمن

بابا من نمی دونم شما چرا گیر دادی به این برادر چاوز . ؟!!! اما از شوخی گذشته اینجا مردمش راحت ترین مردم دنیا هستند هیچ چیزی برایشان اهمیت ندارد . اوز راه به راه زن عوض می کند . آن زن و بچه هایش که یادتان است با آنها آمده بود ایران زنش طلاق گرفت چون چاوز او را کتک می زد . و...

درسا تیتان

نمی‌دونم من خنگم یا اینکه این دو تا مطلب واقعا به هم ربطی نداشت! راستی قالب جدیدت مبارک[چشمک]

طبقه دوم

سلام. قالب نو مبارک [گل] من چون سیاسی نیستم اینجاها میمونم چی بگم و نمیتونم نظر بدم.به قولی: زبان قاصر است [چشمک]

به رسم خنده

من به خاطر خوشحالی تماشاچی ها هم توی دهن فرهاد مجیدی میزنم! هم تو دهن خبرنگارها! هم تو دهن تماشاچی ها!!! زنده باد این پست زنده باد شما.