بیداد کرمانشاهی
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: سیدشهریار میبدی - پنجشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳۸٩

- ایول باراک جون، ایول ! شما هم بعله؟! بابا شما یانکی پرزیدنت ها! کی می خواهید بفهمید که شعار تغییر دادن یعنی لو رفتن اسرار جنگولک بازی! هنوز اوضاع و احوال بیلی جون! که از ذهنتون پاک نشده که؟! اگه از یادتون رفته از هیلاری بپرس تا سفره دلش رو برات وا کنه و بگه چند تا ماهی تابه توسر بیلی جون شکست!

آقا جون از این برادر چاوز ما یه کم چیز یاد بگیر. توی روز روشن ، شنگول و منگول! دست به گردن مادموازل ها!!! ازش عکس می گیرن اما آب از آب تکون نمی خوره. من به شما توصیه می کنم شما هم دست میشل و بچه ها! رو بگیر بیا ایران ببریمت زیارت هم یه استخونی سبک کرده باشی! هم مطلب دستت بیاد که دیگه دسته گل به آب ندی.

- شایعه شده که توی بعضی از کنسروها به جای گوشت ماهی گوشت دلفین میریزن! یعنی دلفین اینقدر بدبخت شده که به جای این گنده ماهی های بی خاصیت گوشت اون رو کنسروش کنن ، با ثمن بخس! بدنش به مردم بی نوا؟! البته بین خودمون بمونه چند وقت پیش یه کنسرو ماهی خوردم (محتویاتش رو!) بعدش یه جورایی حالاتم دلفینی شد! یعنی دیدید دلفین چقدر قشنگ شیرجه می زنه، من هم بعد از خوردن کنسرو، به زیبایی هر چه تمام تر هر چند دقیقه یک بار شیرجه می زدم درون موال!!!

 - من عبدالصمد مرفاوی! نه ژنرالم ، نه سلطانم و نه امپراطور! ، گنده تر از شما هم نمی تونه این وصله ها رو به من بچسبونه! اصلا تماشاچی خیلی بیخود می کنه حرف بزنه . من به خاطر خوشحالی تماشاچی ها! هر ..... دلم بخواد می کنم. من به خاطر خوشحالی تماشاچی ها هم توی دهن فرهاد مجیدی میزنم! هم تو دهن خبرنگارها! هم تو دهن تماشاچی ها!!!

 

سیدشهریار میبدی
گاهی وقت ها دلم برای خودم تنگ می شود.من نشانی های خود را می دهم- یک نفر شاید مرا پیدا کند!!!
نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


خطاطي نستعليق آنلاين
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت