بیداد کرمانشاهی
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: سیدشهریار میبدی - دوشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸٩

سلام بر شما

با کسب اجازه از محضر سید بزرگوار ، جناب آقای خاتمی عزیز؛ بنده قصد دارم از امشب تئوری جدیدی را وارد عرصه سیاست بین المللی بنمایم.این تئوری که حاصل دقایق متعدد کار کارشناسی !! حقیر در زمینه همه چیز می باشد تئوری گفتگوی توهم ها !!! نام دارد که بر اساس اصول زیر استوار می باشد:

1- تهدید: براساس این اصل طرفین گفتگو یکدیگر را با هر چه دم دستشان برسد! تهدید می کنند. از هسته آلبالو گرفته تا بمب هسته ای! از توپ و تانک گرفته تا مسلسل (که البته این مورد آخر این روزها دیگر اثر ندارد!). از چاقوی دسته زنجانی گرفته تا موشک بالاستیک یا حتی بدون لاستیک! خلاصه به کار گیری همه نوع سلاح سرد،گرم، داغ، آتیشی ، ذغالی ! و غیره ، مجاز می باشد.

2- تخریب: بر اساس این اصل طرفین گفتگو مجاز می باشند یکدیگر را به انواع و اقسام گناهان کبیره و صغیره ، حمایت از تلولیست! تلاش برای انجام انقلاب های سیاه و سفید و رنگی (در رنگ ها و طرح های مختلف!) ، تلاش برای ساختن سلاح های بکش بکش!! ،استعمال مواد مخدر، فرو بردن انگشت در دماغ!!! عدم رعایت حق تقدم و فاصله طولی و عدم استفاده از کمربند ایمنی!!! و خلاصه هر آنچه که نگفتم و تو دانی!! متهم بنمایند.

3- تکذیب: بر اساس این اصل طرفین گفتگو می توانند و باید! تمام حرف های خودشان و یا حتی اجدادشان و همچنین آیندگانشان را به شدت تکذیب کرده و به هیچ عنوان زیر بار مسئولیت هیچ حرفی نروند.

4- تجریر:(به فتح تا و به معنی جرزنی فراوان!! می باشد). بر اساس این اصل طرفین تا می توانند باید حرف مفت زده و دهان قاعده بازی را آنچنان سرویس نمایند که نام آن از صفحه روزگار محو شده و طرف مقابلشان به شدت ناک اوت شود.

5- تطمیع: در مواقعی لازم است هر یک از طرفین گفتگو طرف دیگر را به نازلترین قیمت و به صورت اقساط بلند مدت (با نرخ کارمزد نیم درصدی!) خریداری نموده و بعد از خرید اقساط آن را هم با گردن کلفتی هر چه تمام تر!! نپردازد.

6- تمدید: بر اساس این اصل طرفین گفتگو باید تا می توانند گفتگوها را کش داده و طرف مقابل را خسته و فرسوده نمایند تا اینکه از میدان به در شده و یا این که در وسط میدان غش نماید.

7- تردید: بر این اساس هر یک از طرفین می توانند با حد اکثر توان در دل طرفداران مقابل شک و شبهه ایجاد نموده و آن ها را از ادامه گفتگو مایوس نمایند.

8- تفهیم: این اصل زمانی اجرایی می شود که اصول دیگر نتیجه نداده و گفتگوها به بن بست برسد. در این زمان طرفین می توانند از کوره در رفته و با انجام حملات متعدد و پیشگیرانه!! از شرمندگی یکدیگر درآمده و به طرف مقابل بفهمانند که یک من ماست چقدر کره دارد!!!

سیدشهریار میبدی
گاهی وقت ها دلم برای خودم تنگ می شود.من نشانی های خود را می دهم- یک نفر شاید مرا پیدا کند!!!
نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


خطاطي نستعليق آنلاين
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت